عوارض اصلاح طرح لبخند

09373495759 موبایل
عوارض اصلاح طرح لبخند

تحقیقات نشان داده که داشتن لبخندی زیبا و جذاب، علاوه بر اینکه باعث تاثیر گذاری بیشتر بین اطرافیان می شود، باعث افزایش اعتماد به نفس و خودباوری فرد می شود.

به همین علت افراد بسیاری اقدام به اصلاح طرح لبخند می کنند. لازم است جهت انجام آن با دقت بسیار برای انتخاب پزشک متخصص اقدام کرد و همین طور در مورد عوارض آن نیز جستجو کرد. 

ما در این مقاله برآنیم که عوارض ناشی از اصلاح طرح لبخند را بررسی کنیم.

 

عوارض اصلاح طرح لبخند چیست؟

عوارض اصلاح طرح لبخند- دکتر مریم محمدی

پس از انجام اصلاح طرح لبخند، ممکن است مراجعین به علت های گوناگونی به پزشک مراجعه کنند که یکی از علل این مراجعات و البته مهم ترینش، مشکل پوسیدگی دندان است.

البته مشکلات دیگری نیز وجود دارد نظیر تغییر رنگ دندان ها، حساسیت دندان ها، مشکلات لثه و سایر مشکلات دهان و دندان.

 

عوارض لمینت در اصلاح طرح لبخند

در روش لمینت، عموما بخشی از مینای دندان جهت مرتب کردن دندان ها تراشیده می شود. مینا همان بخش مهم دندان است که باعث استحکام دندان می شود. پس از تراش مینای دندان، روکش خاصی روی دندان قرار می گیرد. چنانچه این روکش روی دندان از استحکام بالایی برخوردار نباشد، دندان ها مستعد پوسیدگی خواهند شد. هم چنین حساسیت دندان به سرما و گرما نیز افزایش پیدا می کند.

 

عوارض سفید کردن دندان در اصلاح طرح لبخند 

برای سفید کردن دندان از بلیچینگ استفاده می شود. این ماده شیمیایی و بسیار قوی است و حتما باید توسط پزشک متخصص استفاده شود.در غیر این صورت باعث کاهش استحکام مینای دندان و شاید آسیب های بیشتر شود.

 

چگونه می توانیم عوارض اصلاح طرح لبخند را کاهش دهیم؟ 

عوارض اصلاح طرح لبخند می تواند با رعایت نکات مهمی کاهش یابد. اولین نکته انتخاب بهترین متخصص دندان پزشکی زیبایی و سایر متخصصین مربوطه است. 

سعی کنید به جای توجه به قیمت طرح های مختلف و تبلیغات مستمر افراد کم تجربه و غیر متخصص، به میزان سوابق و تخصص افراد توجه کنید.

ضمن این که باید توجه داشته باشید رعایت نکات بهداشتی به خصوص نکات بهداشتی مربوط به دهان و دندان بسیار مهم است. چه در زمان طول دوره درمان چه پس از آن شما باید محافظت ویژه ای از دندان های خود به عمل آورید. با رعایت این نکات می توانید تا حد زیادی عوارض اصلاح طرح لبخند را کاهش دهید.

  

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

بهترین پزشک برای اصلاح طرح لبخند- دکتر مریم محمدی

اصلاح طرح لبخند یکی از کارهای مهمی است که نمی‌توانیم آن را به دست هر کسی بسپاریم. بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند باید در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشد. برای انتخاب بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند، باید مواردی رو در نظر بگیرید تا از نتیجه رضایت کامل داشته باشید. از مواردی که باید آن را در نظر بگیرید، آشنایی با عوارض اصلاح طرح لبخند، هزینه اصلاح طرح لبخند و بررسی نمونه کار متخصص قبل از مراجعه است.

 

هزینه اصلاح طرح لبخند 

قیمت اصلاح طرح لبخند- دکتر مریم محمدی

هزینه اصلاح طرح لبخند حتی توسط بهترین دکتر نیز از هر بیمار به بیمار دیگر متفاوت است و بدون معاینه مستقیم نمی توان قیمتی واحد را برای آن در نظر گرفت.

از عوامل تعیین کننده هزینه اصلاح طرح لبخند  می توان استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، میزان تخصص و مهارت دندانپزشک زیبایی، روش درمان و مراحل اصلاح طرح لبخند، میزان مشکل و عارضه دندان های فرد را نام برد.

 

 

تماس بگیرید