X

معرفی بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کرج

09373495759 موبایل
بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کرج

 برنامه های کاربردی زیبایی لبخند مجموعه ای از درمان ها هستند که بر روی زیباتر جلوه دادن لبخند بیمار، پوشاندن روکش های لمینت (پرسلین برگ)، پوشش های زیبایی دندان، باندینگ کامپوزیت، درمان پلاک، سفید کردن دندان، ایمپلنت های دندانی و بسیاری از روش های دیگر تمرکز دارند.

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

طراحی طرح لبخند شاخه ای از دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی برای بهبود ظاهر لبخند از طریق پوشش دندان، باندینگ کامپوزیت، کاشت دندان، سفید کردن دندان و سایر روش های زیبایی دندان در حوزه دندانپزشکی زیبایی می باشد. هدف از این درمان های زیبایی دندان، تنظیم زیبایی ساختار دندان و ظاهر لثه ها هنگام لبخند زدن است. برای این فرآیند، طراحی زیبایی با برنامه های کامپیوتری خاص تهیه می شود و سپس در صورت تایید بیمار، مراحل طرح لبخند شروع می شود. فرآیندهای زیبایی لبخند شامل تعدادی از جراحی های دهان و فک و صورت، ارتودنسی و غیره و بسیاری از عمل های زیبایی دندان می باشد. با سایت دکتر مریم محمدی همراه باشید، در ادامه به تعریف انواع طرح لبخند و معرفی بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کرج پراخته ایم.

دندانپزشکی زیبایی در کرج

اصلاح طرح لبخند در کرج

اصلاح طرح لبخند به نام های دیگر طرح لبخند هالیوودی نیز شناخته می شود و دلیل اینکه طراحی لبخند به عنوان لبخند هالیوودی نیز شناخته می شود این است که با تمرکز نه تنها بر روی دندان ها بلکه بر روی لب ها و گونه ها، یک طرح لبخند یکپارچه ایجاد می کند. این عبارت به لبخند جذابی اشاره دارد که اکثر افرادی که در دنیای تلویزیون و سینما می بینیم، دارند. طراحی لبخند برای رساندن لبخند فرد به حالت مطلوب با تکنیک هایی مانند لمینت دندان، سفید کردن یا بلیچینگ دندان، عمل های لثه، بریج، تنظیم طول دندان و فرم دهی به لب است. در یک تعریف کلی لثه های فردی که لبخند برای او طراحی شده ظاهر طبیعی خود را به دست می آورند، رنگ دندان ها، ترک ها و شکستگی ها اصلاح می شود، بسته شدن دندان ها اصلاح می شود و ماهیچه ها به حالت طبیعی خود باز می گردند. لازم به ذکر است که درمان ها و کاربردهای مورد استفاده در اصلاح طرح لبخند از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. هر بیمار لبخند خود را نقص می بیند و اختلالات در سلامت دندان ها و لثه ها متفاوت است.

معیارهای طراحی لبخند چیست؟

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

 1. خصوصیات دندان
 2. ساختار سطحی
 3. سطح تماس بین دندانی
 4. خط لب پایین
 5. سلامت لثه
 6. تعادل در سطوح لثه
 7. فرم دندان

مزایای اصلاح طرح لبخند چیست؟

طراحی لبخند یکی از محبوب ترین کاربردی ترین روش های دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی است. طراحی لبخند مزایای زیادی دارد. یکی از این مزایا، بدست آوردن اعتماد بنفس است. افراد با تغییر شکل ها و کمبودهای مختلف در ساختار دهان و دندان با طرح لبخند می توانند با اطمینان بیشتری به زندگی خود ادامه دهند. به لطف طراحی دندان، افراد می توانند با اطمینان از یکپارچگی دهان، دندان ها و صورت، راحت تر لبخند بزنند.از دیگر مزیت های طراحی لبخند به دست آوردن درخشندگی دندان ها است. به لطف فرآیند طراحی لبخند، می توان ظاهری بی عیب و نقص به دست آورد. در میان کاربردهای زیبایی لبخند، روش هایی برای محافظت و بازیابی سلامت دندان نیز وجود دارد. به لطف این روش ها می توان به سلامت دندان و دهان افراد با سرعت بالایی دست یافت. در عین حال، از آنجایی که عامل اولیه در طراحی لبخند حفظ سلامت دندان است، روش‌های کاربردی در طراحی لبخند هیچ آسیبی به زیبایی لبخند وارد نمی‌کند. یکی از مزایای طراحی لبخند بستن شکاف دندان و رسیدن به سفیدی دندان است. زیبایی دندان را می توان با از بین بردن حفره ها و ناهماهنگی دندان نیز به دست آورد. به طور کلی می توان گفت که با زیبایی لبخند می توان به دندان هایی خوش فرم و درخشان دست یافت. دندان های شکافته، ناهماهنگی، شکستگی و روی هم افتادن دندان ها را می توان اصلاح کرد. در صورت از بین رفتن دندان ها می توان با روش ایمپلنت دندان دندان های طبیعی محکم و بادوام هستند توسط دندانپزشک کاشته می شود.

چه کسی نمی تواند طراحی طرح لبخند انجام دهد؟

با این حال که طراحی لبخند برای همه مناسب است. برخی از بیماران ممکن است مشکلات جدی سلامت دهان و دندان داشته باشند و ممکن است لازم باشد قبل از اقدام به عمل زیبایی، این مشکلات  برطرف شود. این بیماران پس از رفع ناراحتی های فعلی خود می توانند با روی آوردن به روش های زیبایی لبخندی سالم و درخشان داشته باشند. نباید فراموش کنیم که زیبایی لبخند اگر با سلامتی همراه شود ارزش بیشتری خواهد داشت.

بهترین دکتر اصلاح طرح لبخند در کرج

طرح لبخند چگونه انجام می شود؟

مراحل طراحی لبخند با اطلاع دادن به فرد در مورد ساختار دهان و سلامت دندان آغاز می شود. اطلاعاتی در مورد نکاتی که فرد در مورد سلامت دهان و دندان می داند یا نمی داند داده می شود. جریان فرآیند با در نظر گرفتن ترجیحات فرد انجام می شود. به همین دلیل می توان آن را در یک دوره طولانی پخش کرد یا در زمان کوتاه تری تکمیل کرد. هم ترازی دندان ها، مشکلات بسته شدن یا مشکلات لثه بررسی می شود. در نتیجه بررسی، ترتیب اقداماتی که باید انجام شود تعیین می شود. مشخص می شود که کدام درمان ها اعمال خواهد شد.

قیمت طراحی طرح لبخند لبخند چقدر است؟

از آنجایی که انتظار و نیاز به زیبایی لبخند برای هر فرد متفاوت خواهد بود، قیمت ها نیز متفاوت است. انتظارات زیبایی را فقط می توان با سفید کردن دندان برآورده کرد. یا روکش‌ها را می‌توان روی تمام دندان‌های پایین و بالا استفاده کرد که هزینه‌های بسیار بیشتری دارند. مهم انتظارات و امکانات فنی ماست. با حداکثر حفاظت از سلامت، برنامه های درمانی را می توان با انجام تجزیه و تحلیل تعیین کرد. دندانپزشک شما را در این زمینه راهنمایی می کند. از همین روی این روش درمانی از قیمت های متغیری برخوردار می باشد که می توانید ازطریق تماس و مشاوره با کلینیک دندانپزشکی دکتر مریم محمدی از قیمت دقیق مطلع شوید و قرار ملاقات تنظیم کنید.

 •  تلفن ثابت 02632221003
 •  موبایل 09373495759

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کرج چه کسی است؟

دکتر مریم محمدی متخصص اصلاح طرح لبخند در کرج

با درمان های طراحی لبخند می توانید مشکلات سلامت دهان و دندان خود را به گونه ای حل کنید که بر زیبایی ظاهری شما تأثیر مثبت بگذارد. لثه‌ها را می‌توان با دستگاه‌های لیزر مخصوص یا روش الکتروسرجری به سطح طبیعی خود رساند. لثه هایی که از بالا به پایین کشیده می شوند از بیرون زدگی بیش از حد و نشان دادن قسمت ریشه دندان جلوگیری می کنند. بنابراین، شما یک ساختار دندان عالی خواهید داشت، دندان های شما طولانی تر از حد لازم به نظر نمی رسند. زیبایی صورتی یا طراحی لبخند را می توان با مداخلاتی در جیب لثه یا استخوان دندان نیز انجام داد. کسانی که در پاسخ به این سوال که طرح لبخند چگونه باید باشد تعجب کرده اند، دیده اند که دندان ها و لثه ها باید در یک سطح مشخص به تناسب باشند.


سوالات متداول

معنای اصلاح طرح لبخند چیست؟

در واقع می توان گفت اصلاح طرح لبخند اصطلاحی است که به مجموعه روش‌هایی گفته می‌شود که برای زیباتر کردن لبخند انجام می‌شود که شامل جراجی فک، لمینت و... می باشد.

بهترین روش اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی چیست؟

از جمله بهترین روش اصلاح طرح لبخند می توان موارد زیر را فهرست کرد:

 • ارتودنسی
 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان
 • لیفت لثه
 • ایمپلنت دندان

بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند در کرج کیست؟

دکتر مریم محمدی یکی از بهترین متخصصان زیبایی و ترمیمی دندان در کرج می باشد که با قیمت مناسب اصلاح طرح لبخند را انجام می دهد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید