قیمت طرح لبخند هالیوودی

09373495759 موبایل
طرح لبخند هالیوودی

با طرح لبخند هالیوودی، لبخندی سالم و سفید در نتیجه اصلاح ساختار دندان موجود فرد با روکش چینی، رفع ناسازگاری لثه و دندان با کاربردهای زیبایی لثه هدف گذاری شده است. در طراحی لبخند که ترکیبی از طب و هنر است، ابتدا فرم صورت شما مشخص می شود و مشخص می شود که باید چه فرم دندانی داشته باشید. اینکه چه نوع لبخندی باید داشته باشید به عوامل زیادی مانند جنسیت، سن، ویژگی های صورت، لب ها بستگی دارد.

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

اصلاح طرح لبخند برای هر کسی که خواهان تغییر در ظاهر دندان های خود باشد، صرف نظر از مرد یا زن، قابل انجام است. طراحی لبخند بررسی ساختار لثه ها و لب ها و همچنین دندان ها بخشی از درمان است. در راستای لبخند مورد نظر معاینه توسط پزشک متخصص انجام می شود. برای اصلاح طرح لبخند، فقط لثه های صورتی و دندان های سفید برای طرح لبخند هالیوودی کافی نیست پزشک متخصص زیبایی دندان اقداماتی را در این زمینه انجام می دهند. قبل از شروع طراحی لبخند، باید معاینات دقیق داخل دهانی و فک با پشتیبانی اشعه ایکس انجام شود. باید در نتیجه تجزیه و تحلیل های حساس مبتنی بر اندازه گیری های دیجیتال عملی شود. در برخی موارد، اضافه کردن بوتاکس و روش های زیبایی ضروری است. با استفاده از آن به صورت دیجیتالی یا داخل دهان با مواد موقت مخصوص، می توان دید که نتیجه چگونه خواهد بود.با طرح لبخند Hollywood Smile دندان هایی زیبا، متقارن و سفید به دست می آورید و ظاهری سالم در دندان ها و لثه های شما به دست می آید. در طراحی لبخند، با بستن صحیح دهان و خط لبخند نیمه ماه یا ماه، ظاهری پرانرژی و جوان تر را هدف قرار می دهند.

طرح لبخند هالیوودی

به این ترتیب پس از تایید بیمار می توان فرآیند را آغاز کرد.برخی از روش های اعمال شده برای داشتن لبخند زیبایی را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

طرح لبخند هالیوودی

اکثر بازیگران هالیوود، همترازی زیبایی دندان، دندان های سفید، مینای دندان صاف و لثه های سالم کاملاً قابل توجه است. دستیابی به این لبخند آسانتر از قبل است و توسط پزشکان متخصص در مراحل کوتاه اعمال می شود. سفید کردن و روکش دندان می تواند از اولین اقداماتی باشد که برای لبخند هالیوودی به ذهن می رسد. علاوه بر این موارد، برنامه های کوچکی مانند پرکردن لب و بوتاکس را می توان با توجه به ساختار دندان و لب شما برای لبخندی زیبا انجام داد. در این فرآیند که بر اساس ساختار دهان شما شکل می گیرد، درمان پوشش، فرآیند سفید کردن و کاشت ایمپلنت به صورت کلی انجام می شود. ساختار لثه یکی از نقاط کانونی در لبخند شماست. هنگام لبخند زدن، لثه نباید بیش از 2 میلی متر قابل مشاهده باشد. ساختار لثه و شکل لب باید متناسب باشد و دهان در حین لبخند زدن نیمی از صورت را بپوشاند. علاوه بر این کاربردها، در صورت نیاز، کاشت ایمپلنت نیز قابل انجام است. ایمپلنت که فرآیند قرار دادن دندان جدید با مواد تیتانیوم طراحی شده برای جایگزینی دندان کشیده شده است، یکی از اقدامات مهمی است که لبخند شما را کامل می کند. مواد به کار رفته در پوشش شفاف به نور است و از تصویر مصنوعی دور است. به منظور ایجاد ساختاری قابل نفوذ، پس از اینکه لایه روی سطح بالایی دندان کمی ساییده شد، روکش اعمال می شود. این یک روش کاملا بدون درد است و ظاهری طبیعی بعد از عمل خواهد داشت. پوشش ایده آل ترین روش برای تفاوت رنگ دندان، زردی، سطوح ناهموار و لکه است.

لبخند هالیوودی چه مشکلاتی را حل می کند؟

 1. حفظ سلامت لثه
 2. لبخند نامتقارن
 3. اصلاح شکستگی ها و ترک های سطح دندان
 4. از دست دادن دندان
 5. بدشکلی در دندان ها
 6. شلوغی در دندان ها
 7. سفید کردن دندان ها
 8. اصلاح سطح لثه

قیمت طرح لبخند هالیوودی چقدر است؟

قیمت لبخند هالیوودی به صورت جداگانه برنامه ریزی می شود و با توجه به نوع درمان هایی که باید انجام شود متفاوت است. به عنوان مثال، اگر بیمار یک دندان از دست رفته داشته باشد، درمان ایمپلنت انجام می شود یا ممکن است فقط به دندان های تاج زیرکونیا نیاز باشد. قیمت طرح لبخند هالیوودی را می توان پس از معاینه دندانپزشک تعیین کرد.برای بدست آوردن قیمت و همچنین مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرد و قرار معاینه برای انجام طرح لبخند هالیوود را تعیین کنید.

شماره های تماس کلینیک دکتر مریم محمدی

 تلفن ثابت 02632221003

 موبایل 09373495759

رویه های اعمال شده برای طراحی لبخند چیست؟

طرح های لبخند با توجه به شخص نیاز به طرح های لبخند متفاوتی دارند. هنگام تعیین روشی که باید اعمال شود، بیمار؛ این روش با در نظر گرفتن جنسیت، ساختار دهان، سن، سایر ویژگی های صورت و انتظارات از عمل انجام می شود. قبل از هر چیز در صورت وجود حفره در دندان و بیماری در لثه باید درمان شود. پس از پایان درمان، دندان ها باید تمیز شوند. سپس، روش ها باید با توجه به انتظارات یا نیازهای بیمار تعیین شوند. این معاملات عبارتند از

 1. زیبایی لثه
 2. سفید کردن دندان
 3. کاربردهای ایمپلنت و پروتز
 4. روکش های لمینت شده یا روکش های زیرکونیومی
 5. درمان های ارتودنسی

مراحل طرح لبخند هالیوودی

 • ونیر پرسلن: روکش دندان، برگی است که با ساییدن اندکی سطوح دندان به قسمت های جلویی دندان ها اعمال می شود. ونیر پرسلن یک کاربرد برای دندان‌هایی است که کج، منقطع، شکسته، کوچک هستند و ظاهر زیبایی مانند رنگ زرد ندارند. فرآیندی است که در زمان کوتاهی انجام می شود و کمترین مداخله به بافت دندان در این روش انجام می شود. به این ترتیب حفظ ساختار دندان تضمین می شود. به لطف ویژگی انتقال نور، از دندان های طبیعی متمایز نمی شوند و تغییر رنگ نمی دهند.
 • سفید کردن دندان ها: یکی از مهم ترین جزئیاتی که برای یک لبخند زیبا به آن نیاز داریم دندان های سفید است. سفید کردن دندان را می توان با روشی که دندانپزشک شما تعیین می کند اعمال کرد. در صورت لزوم، سفید کردن دندان ها را می توان در خانه یا با روش هایی که دندانپزشک شما انجام می دهد، انجام داد.
 • درمان ایمپلنت: اگر ریزش دندان وجود داشته باشد که زیبایی دندان را مختل کند، می توان با درمان ایمپلنت آن را از بین برد.

مزایای داشتن طرح لبخند هالیوودی چیست؟

هزینه طرح لبخند هالیوودی

ارتباط بین بیمار و پزشک برای برآورده کردن انتظارات با لبخند هالیوودی مهم است. پزشک باید انتظارات بیمار را به درستی درک کند و بتواند نتیجه درمان و انتظارات بیمار را تجزیه و تحلیل کند. در کلینیک ما، این روش توسط دکتر مریم محمدی ما با موفقیت انجام می شود، طراحی از قبل برنامه ریزی شده است، تایید بیمار گرفته می شود و طرح به طور مداوم تکرار می شود. به این ترتیب می توان به نتایج عالی دست یافت. از مزایای لبخند هالیوودی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با طرح لبخند هالیوودی می توانید به دندان های زیبایی و متقارن برسید.
 • اطمینان حاصل می شود که دندان ها و لثه ها ظاهری سالم دارند.
 • تعیین ایده آل ترین لبخند برای چهره فرد به ارائه ظاهری پرانرژی کمک می کند.
 • از آنجایی که این یک برنامه کاربردی است که انتظارات فرد را در نظر می گیرد، می توان رضایت 100٪ را در پایان عمل به دست آورد.
 • مشکل اعتماد به نفس ناشی از مشکلات دهان و دندان برطرف می شود.
 • یک لبخند کامل به دستیابی به ظاهری عالی کمک می کند.

تعداد جلسات طرح لبخند هالیوودی چقدر است؟

برای تعیین تعداد جلسات درمانی شما، لازم است که ابتدا دندانپزشک متخصص زیبایی و ترمیمی، دندان های شما را معاینه کند و بعد انتخاب روش طرح لبخند مناسب شما تعداد جلسات لازم را به شما را اعلام می کند. برای بدست آوردن تعداد جلسات شما می توانید از طریق مشاوره گرفتن از دکتر مریم محمدی می توانید بهترین روش طرح لبخند خود را انتخاب کنید.

مراقبت های بعد از طرح لبخند هالیوودی

طرح لبخند هالیوودی

 • شستشوی دهان

ثابت شده است که دهانشویه های حاوی الکل تاثیر منفی بر پرکننده های کامپوزیت دارند. علاوه بر این، با گذشت زمان؛ محتوای الکل در دهان شویه می تواند باعث از بین رفتن پیوند بین روکش های لمینت چینی و روکش شود. از این روی دهانشویه های غیر الکلی استفاده کنید

 • غذاها و نوشیدنی ها

غذاهایی با محتوای قند بالا مصرف نکنید. برای جلوگیری از پوسیدگی دندان از خوردن میان وعده بین وعده های غذایی خودداری کنید. اگر می خواهید لبخندتان تمیز به نظر برسد، همچنین باید مصرف نوشیدنی هایی مانند قهوه، نوشابه و چای را کم کنید.

 • دوری از خوراکی های سفت

از لمس اشیا و مواد غذایی مانند خودکار، درب بطری، گردو، فندق و غیره به دهان و دندان خودداری کنید. اگر دندان قروچه دارید، معاینه شوید و از برنامه درمانی دندانپزشک خود پیروی کنید تا از آسیب به دندان های خود جلوگیری کنید.

برای حفظ لبخندهای سالم و زیبایی که در طول سالیان متمادی به دست آورده اید، باید به توصیه های دندانپزشک خود عمل کنید و هر چند وقت یکبار که صلاح بداند برای معاینه بروید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید