قیمت طرح لبخند هالیوودی

02632221003 تلفن ثابت
طرح لبخند هالیوودی

با طرح لبخند هالیوودی، لبخندی سالم و سفید در نتیجه اصلاح ساختار دندان موجود فرد با روکش چینی، رفع ناسازگاری لثه و دندان با کاربردهای زیبایی لثه هدف گذاری شده است. در طراحی لبخند که ترکیبی از طب و هنر است، ابتدا فرم صورت شما مشخص می شود و مشخص می شود که باید چه فرم دندانی داشته باشید. اینکه چه نوع لبخندی باید داشته باشید به عوامل زیادی مانند جنسیت، سن، ویژگی های صورت، لب ها بستگی دارد.

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

اصلاح طرح لبخند برای هر کسی که خواهان تغییر در ظاهر دندان های خود باشد، صرف نظر از مرد یا زن، قابل انجام است. طراحی لبخند بررسی ساختار لثه ها و لب ها و همچنین دندان ها بخشی از درمان است. در راستای لبخند مورد نظر معاینه توسط پزشک متخصص انجام می شود. برای اصلاح طرح لبخند، فقط لثه های صورتی و دندان های سفید برای طرح لبخند هالیوودی کافی نیست پزشک متخصص زیبایی دندان اقداماتی را در این زمینه انجام می دهند. قبل از شروع طراحی لبخند، باید معاینات دقیق داخل دهانی و فک با پشتیبانی اشعه ایکس انجام شود. باید در نتیجه تجزیه و تحلیل های حساس مبتنی بر اندازه گیری های دیجیتال عملی شود. در برخی موارد، اضافه کردن بوتاکس و روش های زیبایی ضروری است. با استفاده از آن به صورت دیجیتالی یا داخل دهان با مواد موقت مخصوص، می توان دید که نتیجه چگونه خواهد بود.با طرح لبخند Hollywood Smile دندان هایی زیبا، متقارن و سفید به دست می آورید و ظاهری سالم در دندان ها و لثه های شما به دست می آید. در طراحی لبخند، با بستن صحیح دهان و خط لبخند نیمه ماه یا ماه، ظاهری پرانرژی و جوان تر را هدف قرار می دهند.

طرح لبخند هالیوودی

به این ترتیب پس از تایید بیمار می توان فرآیند را آغاز کرد.برخی از روش های اعمال شده برای داشتن لبخند زیبایی را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

طرح لبخند هالیوودی

اکثر بازیگران هالیوود، همترازی زیبایی دندان، دندان های سفید، مینای دندان صاف و لثه های سالم کاملاً قابل توجه است. دستیابی به این لبخند آسانتر از قبل است و توسط پزشکان متخصص در مراحل کوتاه اعمال می شود. سفید کردن و روکش دندان می تواند از اولین اقداماتی باشد که برای لبخند هالیوودی به ذهن می رسد. علاوه بر این موارد، برنامه های کوچکی مانند پرکردن لب و بوتاکس را می توان با توجه به ساختار دندان و لب شما برای لبخندی زیبا انجام داد. در این فرآیند که بر اساس ساختار دهان شما شکل می گیرد، درمان پوشش، فرآیند سفید کردن و کاشت ایمپلنت به صورت کلی انجام می شود. ساختار لثه یکی از نقاط کانونی در لبخند شماست. هنگام لبخند زدن، لثه نباید بیش از 2 میلی متر قابل مشاهده باشد. ساختار لثه و شکل لب باید متناسب باشد و دهان در حین لبخند زدن نیمی از صورت را بپوشاند. علاوه بر این کاربردها، در صورت نیاز، کاشت ایمپلنت نیز قابل انجام است. ایمپلنت که فرآیند قرار دادن دندان جدید با مواد تیتانیوم طراحی شده برای جایگزینی دندان کشیده شده است، یکی از اقدامات مهمی است که لبخند شما را کامل می کند. مواد به کار رفته در پوشش شفاف به نور است و از تصویر مصنوعی دور است. به منظور ایجاد ساختاری قابل نفوذ، پس از اینکه لایه روی سطح بالایی دندان کمی ساییده شد، روکش اعمال می شود. این یک روش کاملا بدون درد است و ظاهری طبیعی بعد از عمل خواهد داشت. پوشش ایده آل ترین روش برای تفاوت رنگ دندان، زردی، سطوح ناهموار و لکه است.

لبخند هالیوودی چه مشکلاتی را حل می کند؟

 1. حفظ سلامت لثه
 2. لبخند نامتقارن
 3. اصلاح شکستگی ها و ترک های سطح دندان
 4. از دست دادن دندان
 5. بدشکلی در دندان ها
 6. شلوغی در دندان ها
 7. سفید کردن دندان ها
 8. اصلاح سطح لثه

قیمت طرح لبخند هالیوودی چقدر است؟

قیمت لبخند هالیوودی به صورت جداگانه برنامه ریزی می شود و با توجه به نوع درمان هایی که باید انجام شود متفاوت است. به عنوان مثال، اگر بیمار یک دندان از دست رفته داشته باشد، درمان ایمپلنت انجام می شود یا ممکن است فقط به دندان های تاج زیرکونیا نیاز باشد. قیمت طرح لبخند هالیوودی را می توان پس از معاینه دندانپزشک تعیین کرد.برای بدست آوردن قیمت و همچنین مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرد و قرار معاینه برای انجام طرح لبخند هالیوود را تعیین کنید.

شماره های تماس کلینیک دکتر مریم محمدی

 تلفن ثابت 02632221003

 موبایل 09373495759

مراحل طرح لبخند هالیوودی

 • ونیر پرسلن: روکش دندان، برگی است که با ساییدن اندکی سطوح دندان به قسمت های جلویی دندان ها اعمال می شود. ونیر پرسلن یک کاربرد برای دندان‌هایی است که کج، منقطع، شکسته، کوچک هستند و ظاهر زیبایی مانند رنگ زرد ندارند. فرآیندی است که در زمان کوتاهی انجام می شود و کمترین مداخله به بافت دندان در این روش انجام می شود. به این ترتیب حفظ ساختار دندان تضمین می شود. به لطف ویژگی انتقال نور، از دندان های طبیعی متمایز نمی شوند و تغییر رنگ نمی دهند.
 • سفید کردن دندان ها: یکی از مهم ترین جزئیاتی که برای یک لبخند زیبا به آن نیاز داریم دندان های سفید است. سفید کردن دندان را می توان با روشی که دندانپزشک شما تعیین می کند اعمال کرد. در صورت لزوم، سفید کردن دندان ها را می توان در خانه یا با روش هایی که دندانپزشک شما انجام می دهد، انجام داد.
 • درمان ایمپلنت: اگر ریزش دندان وجود داشته باشد که زیبایی دندان را مختل کند، می توان با درمان ایمپلنت آن را از بین برد.

مزایای داشتن طرح لبخند هالیوودی چیست؟

هزینه طرح لبخند هالیوودی

ارتباط بین بیمار و پزشک برای برآورده کردن انتظارات با لبخند هالیوودی مهم است. پزشک باید انتظارات بیمار را به درستی درک کند و بتواند نتیجه درمان و انتظارات بیمار را تجزیه و تحلیل کند. در کلینیک ما، این روش توسط دکتر مریم محمدی ما با موفقیت انجام می شود، طراحی از قبل برنامه ریزی شده است، تایید بیمار گرفته می شود و طرح به طور مداوم تکرار می شود. به این ترتیب می توان به نتایج عالی دست یافت. از مزایای لبخند هالیوودی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با طرح لبخند هالیوودی می توانید به دندان های زیبایی و متقارن برسید.
 • اطمینان حاصل می شود که دندان ها و لثه ها ظاهری سالم دارند.
 • تعیین ایده آل ترین لبخند برای چهره فرد به ارائه ظاهری پرانرژی کمک می کند.
 • از آنجایی که این یک برنامه کاربردی است که انتظارات فرد را در نظر می گیرد، می توان رضایت 100٪ را در پایان عمل به دست آورد.
 • مشکل اعتماد به نفس ناشی از مشکلات دهان و دندان برطرف می شود.
 • یک لبخند کامل به دستیابی به ظاهری عالی کمک می کند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید