طرز استفاده از لمینت متحرک دندان اسنپ اسمایل

09373495759 موبایل
طریقه استفاده از اسنپ اسمایل

 Snap on Smile اسنپ آن اسمایل یک محصول عملی زیبایی دندان است، اسنپ ​​روی لبخند که به شما امکان می دهد با روشی آسان و بدون درد لبخند زیبایی داشته باشید، روشی است که برای همه بیماران از جوانانی که رشد دندانی خود را به پایان رسانده اند تا افراد مسن قابل استفاده است. با توجه به درخواست بیمار می توان از آن به عنوان یک راه حل دائمی و موقت استفاده کرد.

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

راحت‌ترین و آسان ترین راه برای بهبود لبخند شما Snap On Smile است. اگر در کرج یا اطراف آن زندگی می کنید و از شما دعوت می کنیم تا با مطب دندانپزشکی ما وقت بگیرید. در زیرکونیوم، ما می‌توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این و سایر روش‌های زیبایی دندان در اختیار شما بگذاریم و در عین حال به شما کمک کنیم گزینه‌ای را انتخاب کنید که برای لبخند شما کاملاً کارساز است. از آنجایی که لمینت ونیر متحرک به صورت دندانه است، می توان آن را به عنوان لمینت دندان تعریف کرد. در کاربردهای درمان زیبایی دندان، اگرچه به طور موقت تا زمان ساخت پروتز واقعی استفاده می‌شود، اما می‌توانیم سؤالات مربوط به لبخند روی لبخند را که می‌تواند نتایج رضایت‌بخشی را در دوره‌های طولانی‌تر ارائه دهد، به شرح زیر فهرست کنیم. اسنپ اسمایل با توجه به اندازه گیری هایی که دندانپزشک از فرد مورد نظر گرفته است در آزمایشگاه تهیه می شود.

چرا به اسنپ اسمایل نیاز دارید؟

طرز استفاده لمینت متحرک

همه ی افراد به دنبال راهی برای داشتن لبخندی بهتر، زیباتر و سفیدتر هستند. متأسفانه، برای بسیاری از مردم، هزینه ی انجام لمینت سرامیکی برای به دست آوردن یک لبخند زیبا سنگین است. خبر خوب این است که پول مجبور نیست شما را از بهبود لبخندتان باز دارد. اسنپ آن اسمایل یک راه آسان برای استفاده و بدون درد برای به دست آوردن لبخند زیبایی است که همیشه می خواستید و البته مقرون به صرفه است. برای میلیون‌ها نفری که Snap-On Smile را کشف کردند، این راه‌حلی است که بدون نیاز به خرج کردن هنگفت، لبخندی را که در رویای آن بوده‌اند.

اسنپ آن اسمایل چگونه کار می کند؟

اسنپ اسمایل با استفاده از یک رزین دندانی منحصر به فرد، اختصاصی و با تکنولوژی بالا ساخته شده است. این رزین برای ایجاد دستگاه یک لایه ی بسیار نازک و در عین حال بسیار قدرتمندی که بر روی دندان های طبیعی موجود شما قرار می گیرد استفاده می شود. این می تواند برای تبدیل فوری لبخند شما از یک لبخند لکه دار و شکسته به چیزی که می توانید به آن بسیار افتخار کنید، استفاده کنید. از آنجایی که آنها به معنای واقعی کلمه در جای خود قرار می گیرند، می توانید آنها را بپوشید و گیرید لبخندی درخشان بزنید.

لمینت متحرک چه مشکلاتی را برطرف می کند؟

طرز استفاده از لمینت متحرک دندان اسنپ اسمایل

 • فاصله بین دندان ها را می بندد
 • دندان های ترک خورده را ترمیم می کند
 • دندان های لکه دار را می پوشاند
 • دندان ها را از نظر اندازه و شکل یکدست نشان می دهد

لمینت متحرک یک مجموعه کامل از دندان ها را حتی اگر تعدادی از آنها از دست رفته است را به شما ارائه دهید
اگر پوسیدگی، ترک، لکه یا دندان از دست رفته دارید، اسنپ اسمایل ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. علاوه بر این، اگر به شما گفته شده است که نمی توانید ایمپلنت انجام دهید، Snap On Smile ممکن است جایگزینی برای دندان مصنوعی استانداردوایمپلنت دندان باشد. به معنای واقعی کلمه، هرکسی که خواهان لبخندی عالی است، می تواند از اسنپ اسمایل استفاده کند. چه دندان‌های کج داشته باشید یا دندان‌های بد رنگ ناشی از نوشیدن بیش از حد قهوه یا استفاده از نیکوتین، این محصول فوق‌العاده خوب عمل می‌کند.

چگونه لمینت متحک ساخته می شود؟

یک قالب از دندان های شما توسط دندانپزشک گرفته می شود. بعد از حدود 3 هفته با درمان های زیبایی دندان می توانید لبخندی زیبا داشته باشید.  به یاد داشته باشید که اسنپ آن اسمایل فقط توسط دندانپزشکان دارای گواهینامه Snap On Smile قابل انجام است.

لمینت متحرک یا اسنپ آن اسمایل برای چه کسانی مناسب و کاربردی است؟

اسنپ آن اسمایل

افرادی که هر یک از مشکلات زیر را دارند می توانند از لمینت متحرک بهره مند شوند.

 •  دندان شکسته
 • شکافتن دندان
 • دندان با تغییر رنگ
 • دندان کج شده

طرز استفاده از لمینت متحرک دندان چگونه است؟

اسنپ اسمایل یکی از روش های جدید برای زیباسازی لبخند می باشد اما افرادی که از این محصول استفاده کرده اند رضایت کامل خود را اعلام کرده اند، حال می خواهیم به روش استفاده صحیح از این محصول بپردازیم.

در ابتدا لازم است که بگوییم اسنپ اسمایل دارای دو بخش، لمینت فک بالا و لمینت فک پایین می باشد و حتما این نکته را در نظ بگیرید که لمینت ها تمیز هستند و سپس بروی دندان هایتان قرار دهید.

نحوه نصب لمینت متحرک دندان به چه صورت است؟

لمینت متحرک

نصب لمینت متحرک شامل سه مرحله است:

 1. ابتد لازم است آن را به مدت ۲ دقیقه در آب جوش قرار دهید
 2. اکنون لمینت را بردارید و پس از خنک شدن در آب خنک شستشو دهید
 3. اکنون لمینت را محکم بر روی سطح خارجی دندان فشار دهید.

بعد از انجام دادن مراحل بالا لمینت دندان محکم بروی دندان های شما نصب می شود و تا زمانی که خودتان سعی بر برداشتن آن نکنید، این محصو تکان نمی خورد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید