X

پولیش دندان کامپوزیت چیست +پالیش دندان در کرج

09373495759 موبایل
پولیش دندان کامپوزیت

کامپوزیت دندان یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشد که مطب دکتر مریم محمدی انجام می شود، در این مقاله قصد داریم به پولیش کامپوزیت دندان بپردازیم ...

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

در دنیای امروز و با پیشرفت دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی روش های مختلفی برای بدست آوردن لبخند زیبا و دندان های سالم، صاف، سفید و بدون آسیب وجود دارد که از انواع این روش ها می شود به لمینت دندان و کامپوزیت دندان اشاره نمود که این روش ها از محبوب ترین و پر طرفدار ترین دندانپزشکی زیبایی می باشند. در این مقاله قصد داریم به پولیش دندان که آخر مرحله در نصب کامپوزیت دندان است با سایت دکتر مریم محمدی همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

پالیش کامپوزیت

برای براق و صاف کردن مینای دندان از پالیش دندان استفاده می شود البته لازم به یادآوری است که افرادی که کامپوزیت دندان انجام داده اند باید در نگهداری  از دندان های کامپوزیت شده خود دقت کرده و بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنند، چنانچه فرد مراقبت های لازم را انجام ندهد محبور با انجام پولیش دندان می شود. در مطب دکتر مریم محمدی پولیش کامپوزیت دندان با قیمت مناسب برای شما اعمال می شود. در واقع پولیش همان جرم گیری دندان می باشد که دندانپزشک به صورت دوره ای جرم گیری انجام می شود در ادامه به تعریف کامپوزیت دندان می پردازیم....

پولیش دندان کامپوزیت

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان نوعی روکش همرنگ دندان هستند که با چسب مخصوص روی دندان اعمال می شود. این روکش دندانی در بین مردم بسیار محبوب و مشهور می باشد و به عنوان پرکردن زیبایی شناخته می شود. به راحتی می توان آن را روی تمام دندان های دهان اعمال کرد. تغییر رنگ ممکن است در طول زمان به دلیل مواد حاوی عوامل رنگی مانند چای و قهوه رخ دهد. با پولیش دندان خوب، می‌توانید از پرکننده‌های کامپوزیت برای سال‌ها بدون شکستگی بهره مند شوید با سایت دکتر مریم محمدی همراه باشید، در ادامه به پولیش دندان پرداخته ایم.

یکی از شابع ترین درمان های پیشگیرانه دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی پرکردن دندان است. این روش باعث کاهش آسیب های دندانی می شود البته زمانی اعمال می شود که رنگ و شکل دندان تغییر کند. ونیر کامپوزیت دندان در یک جلسه و  در 1 روز به پایان می رسد. پزشک قبل از درمان، سلامت دهان و دندان بیمار بررسی می شود. اگر پوسیدگی دندان وجود داشته باشد، تمیز می شود و برای حفره دندان تنظیم می شود. مقدار کمی مواد مخصوص روی دندان قرار می گیرد تا ماده بتواند به آن بچسبد. مواد کامپوزیت تهیه شده مطابق با رنگ دندان روی دندان مورد نظر اعمال می شود. پس از اینکه مواد به شکل مناسبی شکل گرفت البته در نظر بگیرید که می شود درمان پرکننده کامپوزیت را می توان برای بیش از یک دندان در یک روز اعمال کرد. عموما این پر کردن دندان7 تا 10 سال عمر میکند. ماندگاری کامپوزیت با رعایت بهداشت دهان و دندان رابطه مستقیم دارد.

انواع پولیش دندان بعد از کامپوزیت شامل چه مواردی می شود؟

مراحل پالیش کامپوزیت ونیر

 • پولیش انتخابی

بعد از جرم گیری دندان به حذف لکه های دندان می پردازند که به معنای پولیش انتخابی می باشد.

 • پولیش سطحی

پاکسازی کردن تاج دندان ها

 • پولیش درمانی

جهت برای بین بردن پوسیدگی دندان به حذف پلاک‌ها و میکرو ارگانیسم می پردازد.

 • پولیش زیبایی

این روش موجب درخشش مینای درمان و همینطور حذف لکه ها و پلاک های روی دندان ها می شود.

پولیش دندان در کرج

معایب و مزایای پولیش دندان چیست؟

معایب:

 1. دندان ها به کرما و سرما حساس می شود
 2. تغییر رنگ دندان ها بعد از مصرف نوشیدنی های رنگی

مزایا:

 1. پیشگیری از بیماری های لثه ای
 2. حذف کردن لکه های دندانی
 3. رفع بوی بد دهان بوسیله ی از بین رفتن باکتری های دهان
 4. محافظت از مینای دندان
 5. جلوگیری از پوسیدگی دندان
 6. پیشگیری از التهاب لثه
 7. مانع از تجمع پلاک ها روی دندان
 8. براق و صاف شدن دندان

کامپوزیت دندان در کرج

ماندگاری پولیش دندان چقدر است؟

همانطور که گفتیم پولیش دندان آخرین مرحله از کامپوزیت دندان می باشد، کامپوزیت برای بدست آوردن دندان های سالم، سفید و زیبا توسط دمتر دندانپزشک زیبایی انجام می شود، یکی از بزرگ ترین نگرانی و سوال های بیماران این می باشد که ماندگاری پولیش دندان چقدر است؟ پولیش دندان تقریبا 6 ماه می باشد که لازم برای انجام دادن مجدد پولیش به دندان پزشک خود رجوع کنید و دکتر دندان های شما را معاینه کند. شایان به ذکر است که انجام این روش به نسبت درمان های دیگر قیمت مقرون به صرفه تری دارد، پولیش کامپوزیت دندان زمانی که با استفاده بیش از حد ابزار چرخشی همراه باشید سبب ناپدار بودن کیفیت دندان می شود.

پالیش کامپوزیت در خانه

قیمت و هزینه پالیش کامپوزیت چقدر است؟

در کل می توان گفت هزینه پولیش کامپوزیت بسیار مناسب است و در مقایسه با سایر خدمات دندانپزشکی هزینه ی کمتری دارد از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پالیش دندان می شود به نحوه انجام کامپوزیت و همیطور تخصص دندانپزشک اشاره کرد. پالیش دندان در مطب دکتر مریم محمدی از 300 هزار تومن به بالا شروع می شود و می توانید برای بدست آوردن قیمت دقیق و گرفتن وقت معاینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید