نحوه استفاده از چسب سفید کننده دندان

09373495759 موبایل
نوار چسب سفید کننده دندان

برای سفید کردن دندان می توانید به جای استفاده از انواع روش های دندانپزشکی از نوار سفید کننده دندان که بسیار ساده است بهره مند شوید. در این مقاله قصد داریم به روش سفید کردن دندان با نوار چسب سفید کننده دندان را معرفی و آموزش دهیم بنابراین ادامه مطلب را از دست ندهید.

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

از آنجایی که دندان ها مهمترین بخش یک ظاهر سالم و لبخند زیبا به شمار می آیند. برخی ویژگی های ژنتیکی و همچنین اشتباهات می تواند از ظاهر سالم مطلوب دندان ها جلوگیری کند. زرد شدن دندان ها که بسیاری از افراد از آن شکایت دارند نیز از جمله مشکلاتی است که با توجه به این وضعیت دیده می شود که با افزایش سن و عواملی نظیر سیگار کشیدن، خوردن غذاهای رنگی و ناسالم، خوردن بی رویه قهوه و چای موجب زرد شدن دندان ها می شود. یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی استفاده از نوار چسب سفید کننده دندان می باشد.

دندانپزشکی زیبایی در کرج

نوار سفید کننده دندان چیست؟

قیمت چسب سفید کننده دندان

نوار سفید کننده دندان از نوارهایی تشکیل شده است که مخصوص دندان های بالا و پایین بوده و به صورت بسته بندی در بازار موجود است که اغلب شفاف می باشد، روی سطوح این نوارها که به دندان چسبیده اند، این نوارها می توانند دندان ها را بین ۱ تا ۲ تن سفید کنند و در عرض چند روز اثر خود را بگذارند. این روشدر بین مردم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد نوارهای سفید کننده دندان دارای موادی هستند که اثر سفید کنندگی روی سطح چسبیده به دندان ایجاد می کنند. بر این اساس، در نتیجه استفاده منظم، می توان دندان ها را سفید کرد. اما برای رسیدن به این نتیجه باید توصیه های استفاده از نوارهای سفید کننده دندان را رعایت کرد. اگر به طور منظم استفاده نشود یا کمتر از مدت زمان توصیه شده نگهداری شود، مواد موجود در نوارهای سفید کننده دندان که اثر سفید کنندگی دارند، نمی توانند با لایه های روی دندان واکنش نشان دهند. و ممکن است کمتر از حد انتظار با دندان های سفید شده مواجه شویم. برای دستیابی به اثر مطلوب از نوارهای سفید کننده دندان و حفظ این اثر برای مدت طولانی، باید در رعایت توصیه های استفاده دقت شود. در هر صورت محصولات سفید کننده خانگی معمولاً به اندازه روش های سفید کننده حرفه ای موثر نیستند. و نمی تواند هر لکه ای که روی دندان هاست را از بین ببرد و نکته ی دیگری که لازم است بیان کنیم ایجاد حساسیت های لثه می باشد.

همینطور مطالعه کنید: بلیچینگ دندان

عملکرد نوارچسب سفید کننده دندان به چه صورت است؟

نوارچسب سفید کننده دندان قطعات کوچکی از این نوارها از یک پلاستیک انعطاف پذیر به نام پلی اتیلن تشکیل شده است که هر نوار منعطف با یک ژل سفید کننده حاوی پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید پوشیده شده که برای بدست آوردن نتیجه ی مطلوب لازم است که هر نوار را جدا کنید و سپس به دقت به دندان های خود بچسبانید. در هر بسته از این نوارها، دو عدد نوار برای دندان های بالا و پایین قرار گرفته است که هر یک را باید به ردیف مناسب بچسبانید. در نهایت بعد از اینکه چسبیدن نوار چسب به دندان تمام شد، ژل پراکسید کار خود را شروع می کند و کم کم لکه ها را از روی دندان جدا می سازد

نحوه استفاده نوار سفید کننده دندان

نحوه استفاده از چسب سفید کننده دندان

  • اول از همه با خمیر دندان خودمان خوب مسواک بزنیم و حدود 30 دقیقه صبر کنیم.
  • در مرحله بعد، نوارهای سفید کننده دندان را روی دندان های پایین و بالایی خود قرار می دهیم. با نگاهی به جعبه برندی که خریداری کرده‌اید، می‌توانید متوجه شوید که باندها چقدر روی دندان‌هایتان می‌مانند. همچنین مراقب باشید که از زمان روی جعبه تجاوز نکنید.
  • پس از اتمام زمان، بیایید نوارها را برداریم و داخل دهان خود را با آب فراوان بشوییم. سپس دوباره مسواک بزنیم.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید