فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

قیمت لمینت دندان در کرج

09373495759 موبایل
لمینت دندان در کرج

برای بیمارانی که می خواهند از نظر زیبایی لبخند خود را بهبود بخشند، لمینت دندان به دلایل زیادی یکی از گزینه های توصیه شده است، اما عمدتا به دلیل پایان نهایی و سادگی عمل مورد استفاده قرار می گیرد. این درمان دندانپزشکی زیبایی و سلامت را به دهان و دندان شما هدیه می کند.

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

فهرست موضوعات:


لمینت دندان چیست؟

اگر می‌خواهید لبخند خود را بهبود ببخشید، روکش‌های دندان گزینه‌ ی مناسبی می باشد که نتایج شگفت‌انگیزی برای زیبایی دهان و دندان ارائه می‌دهند. ونیرها پوشش های نازکی هستند که روی قسمت جلویی دندان قرار می گیرند و شبیه دندان های طبیعی هستند. لمینت دندان می توان برای اصلاح طیف وسیعی از مشکلات دندانی استفاده کرد که به شرح زیر می باشد:

 • دندان هایی که لکه دار هستند و نمی توان آنها را سفید کرد
 • دندان های شکسته، شکسته یا فرسوده
 • دندان های کج یا بد شکل
 • فضاهای نامنظم یا فاصله زیاد بین دندان های جلویی بالا

لمینت دندان، روکش‌های نازکی هستند که از رزین یا پرسلن ساخته شده‌اند و به دندان‌ها چسبانده می‌شوند تا شکل زیبایی به آن‌ها بدهند.
روکش‌های دندان که به لمینت‌های دندان نیز معروف هستند، به شما این امکان را می‌دهند که ظاهر و زیبایی لبخند خود را خیلی سریع و موثر بهبود بخشید. این لمینت ها معمولاً از پرسلن ساخته می شوند، زیرا این ماده ای است که مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. از جمله مهمترین موارد می توان به این نکته اشاره کرد که ظاهر دندان های طبیعی را بازسازی می کند و در عین حال استحکامی بسیار شبیه به مینای دندان طبیعی به دست می آورد همچنین می توان افزود که لبخند زیبا و جذابی را برای فرد به شمار می آورد.

به این ترتیب لمینت های دندان برای اصلاح انواع تغییرات رنگ، موقعیت یا شکل دندان، مورد استفاده قرار می گیرد.

لمینت دندان اقساطی در کرج

انواع لمینت ونیر چیست؟

 • ونیر سرامیکی

این ونیر ظاهر زیبا و طبیعی تری نسبت به کامپوزیت دارد و هچنین از مقاومت و استحکام بالایی نیز برخوردار است

 • ونیر کامپوزیتی

ماده ی سفید رنگی که برای پرکردن دندان استفاده می شود و سطح خارج دندان را پوشش می دهد و همینطور شکل ظاهری دندان را اصلاح می کنند، از این روش به جای ارتودنسی نیز استفاده می شود و طبق درخواست مشتری در رنگ های متنوعی نصب می شود.

مزیت های لمینت دندان چیست؟

 • ترمیم دندان های شکسته

موارد متعددی وجود دارد که در آن دندان ممکن است بشکند، مانند هنگام خوردن غذای بیش از حد سفت یا هنگام انجام ورزش های سخت، همانطور که دندان ها سفت هستند، تخریب ناپذیر نیستند.

از این نظر، لمینت های دندان می توانند برای اصلاح این مشکل، گزینه ی بسیار مناسبی باشد.

 • عیب های قطعات دندانی را اصلاح می کند

لمینت ها با دست ساخته می شوند و رزین های قابل ترمیم را قرار می دهند و موادی هستند که برای ترمیم های زیبایی به منظور تقلید از دندان ها به طبیعی ترین شکل ممکن مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین در رنگ های مختلف تهیه می شوند و زیبایی استثنایی را ارائه می دهند و همچنین از آنها برای اصلاح عیوب کوچک در قطعات دندانی مانند سوراخ ها، فضاهای نامنظم، دندان های بریده شده، لکه دار و غیره استفاده می شود.

 • دندان طبیعی را نجات دهید

لمینت ها با چسبیدن به سطح دندان، از تراشیدن آن، فرسوده نشدن ساختار آن جلوگیری می کنند. این مزیت با درمان های دیگر مانند روکش دندان اتفاق نمی افتد.

 • به قطعه دندان طبیعی استحکام می بخشد

لمینت های دندان که از مواد با کیفیت و مستحکمی ساخته شده اند، استحکام دندان را فراهم می کنند و می توانند برای سال های طولانی دوام بیاورند و در هنگام خوردن غذاهای سفت خطری نداشته باشند.

دیگر مزایا:

 1. لمینت ها بدون نیاز به فرآیندهای آزمایشگاهی، اما مستقیماً در دهان شما ساخته می شوند.
 2. لمینت ها قابل تعمیر هستند و در صورت لزوم می توان آنها را در یک بار مراجعه به کلینیک اصلاح کرد.
 3. لمینت ها قیمت کمتری نسبت به روکش های چینی دارند.

دندانپزشک خوب برای لمینت در کرج

قیمت لمینت دندان در کرج

هزینه لیمنت دندان یکی از موارد مهم در انجام لمینت دندان می باشد که برای افرادی که با کمبود بودجه مواجه هستند، حائز اهمیت است. همانطور که می دانید لمینت ها از جنس های متفاوتی ساخته می شوند و از همینروی قیمت های متنوعی با در نظر گرفتن جنس لمینت وجود دارد، اینگونه که لمینت سرامیکی قیمت گران تری نسبت به لمینت کامپوزیتی دارد، یکی دیگر از عواملی که در قیمت لمینت دندان موثر است، تخصص دندانپزشک می باشد و همینطور کیفیت و برند مواد لمینت دندان بر هزینه نهایی آن تاثیر دارد. در نهایت لازم است در نظر بگیرید انجام لمینت دندان با یک متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی بسیار مهم و ضروری است تا کوچک ترین احتمالی در بروز مشکلات برای شما پیش نیاید. برای گرفتن مشاوره و وقت معاینه با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

توصیه هایی قبل از قرار دادن ونیر یا لمینت دندان

قبل از دریافت روکش دندان ها و لثه های شما باید سالم باشند. دندانپزشک شما می تواند هر بیماری یا حفره ای را قبل از قرار دادن روکش درمان کند.
ونیرها همیشه گزینه مناسبی برای بیمارانی که دندان های خود را به هم فشار می دهند یا به هم می سایند نیست، زیرا روکش های نازک ممکن است بریده شوند یا بشکنند.اگر دندان‌هایتان را به هم فشار می‌دهید یا به هم می‌سایید، ممکن است دندانپزشک به شما پیشنهاد کند که هنگام خواب از محافظ پلاستیکی شب استفاده کنید.
اگرچه دندانپزشک شما تا حد امکان مینای دندان کمتری را برای روکش‌ها برمی‌دارد، اما پس از برداشتن مینای دندان نمی‌توان این فرآیند را بازگرداند.
ونیرها ممکن است به مرور زمان شل شوند. در این صورت ممکن است موارد جدیدی مورد نیاز باشد.
مانند تمام مراقبت های دندانی خود، تمام انتظارات و گزینه های درمانی خود را با دندانپزشک خود در میان بگذارید. مراجعه منظم به دندانپزشک برای حفظ سلامت دندان ها و لثه ها ضروری است.

مراقبت های بعد از قرار دادن ونیر یا لمینت دندان

ونیرها می توانند تحت فشار تراشه یا بشکنند. از جویدن ناخن و جویدن اجسام سخت مانند مداد یا یخ خودداری کنید.
ممکن است چند روز طول بکشد تا به احساس روکش خود عادت کنید. اما اگر گزش شما بلافاصله پس از قرار دادن روکش احساس نشد، به دندانپزشک خود اطلاع دهید. او قبل از ترک مطب آن را تصحیح خواهد کرد.
هر روز با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن دندان ها و لثه های خود را تمیز نگه دارید. ممکن است همچنان حفره هایی در زیر یا اطراف روکش ها وجود داشته باشد.

لمینت دندان ارزان در کرج

قیمت لمینت دندان در کرج

دندانپزشک خوب برای لمینت در کرج

دکتر مریم محمدی

نمونه کار لمینت دندان دکتر مریم محمدی

لمینت دندان در کرج

لمینت دندان اقساطی در کرج

قیمت لمینت دندان طلاامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید