فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

انجام انواع روکش دندان در کرج +جدول قیمت

09373495759 موبایل
انجام انواع روکش دندان در کرج

انواع مختلفی از روکش های زیبایی دندان وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد، از جمله سرامیک، پرسلن، رزین و استیل ضد زنگ (روکش های زیبایی معمولا از پرسلن یا سرامیک ساخته می شوند، در ایم مقاله قصد داریم به معرفی انواع روکش دندان بپردازیم، با ما همراه باشید.

دکتر مریم محمدی
دکتر مریم محمدی

روکش دندان یا (Dental Crown) در واقع نوعی پروتز دندان می باشد که وقتی تاج دندان آسیب میبیند، به عنوان جایگزین استفاده می شود، یکی از رایج ترین روش های ترمیم دندان نیز به شمار می رود. برای هر شخصی این پروتزها به صورت کاملا اختصاصی در مطب دندانپزشک طراحی و ساخته می شود، این روکش دندان علاوه بر اینکه مشکلات دندانی را برطرف می کنند، موجب اصلاح طرح لبخند نیز می شود.

انجام روکش دندان در کرج

انواع روکش دندان

روکش های دندانی برای ترمیم دندان هایی که بیش از حد پوسیده و قابل درمان با پرکردن نیستند مورد نیاز است و همچنین برای درمان دندان هایی که پس از کانال ریشه عفونی شده اند یا برای ترمیم دندان شکسته یا ترک خورده به دلیل ضربه به دهان استفاده می شود. بهترین راه برای اطلاع از اینکه آیا روکش دندان برای شما مناسب است یا خیر، تماس با کلینیک دکتر مریم محمدی برای مشاوره رایگان است.

درچه مواردی می توان از روکش دندان استفاده کرد؟

 • روکش دندان را می توان در صورت از بین رفتن بیش از حد مواد یا پوسیدگی در دندان ساخت.
 • روکش را می توان برای دندان هایی که تغییر رنگ داده اند و رنگ آن ها قابل تغییر نیست، اعمال کرد.
 • روکش ها را می توان بر روی دندان های دارای تغییر شکل ساخت.
 • برای جلوگیری از شکستگی می توان روکش هارا با درمان ریشه ضعیف روی دندان ها
 • روکش ها را می توان در کاربردهای ایمپلنت ساخت.
 • می توان برای ترمیم دندان های شکسته از آن استفاده کرد.

انجام روکش دندان در کرج

اگر یک یا چند دندان از دست رفته در دهان وجود داشته باشد، می توان بریج ساخت. شکاف های ایجاد شده توسط دندان از دست رفته در ساختار دهان ممکن است باعث مشکلاتی مانند لیز خوردن سایر دندان ها در اینجا یا چرخش دندان در جای خود و بسته شدن دهان شود. به دلیل این دندان های از دست رفته، بیماری لثه و مشکلات مفصل گیجگاهی فکی اغلب ممکن است با آن مواجه شوید. از روکش دندان می توان برای جایگزینی یک یا چند دندان از دست رفته در دهان استفاده کرد. شکافی را که دندانی وجود ندارد پر می کنند. آنها با چسباندن آنها به دندان های طبیعی یا ایمپلنت های اطراف فضای خالی استفاده می شوند. 

آیا روکش دندان درد دارد؟

خیر، در طی مراحل روکش، دهان شما را بی حس می شود.

مراقبت از روکش دندان چگونه است؟

برای اینکه روکش تا حد ممکن دوام بیاورد، باید مرتب مسواک و نخ دندان استفاده کنید. در نظر داشته باشید که هنگام مسواک زدن به روکش و دندان های اطراف خود توجه بیشتری داشته باشید. اگر ورزشکار هستید، از محافظ دهان برای محافظت از دندان های خود استفاده کنید تا خطر آسیب را کاهش دهید.

انواع روکش دندان چیست؟

روکش دندان طلا
روکش دندان طلا

روکش دندان طلا سال ها است که در صنعت دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند و هنوز هم می توانند راه حل هایی بادوام و ماندگار برای دندان های آسیب دیده باشد. لبخند و اعتماد به نفس خود را با روکش هایی که توسط دندانپزشک زیبایی در کرج اعمال می شود، بهبود بخشید. روکش‌ دندان می‌تواند دندان‌ها را تغییر شکل دهند و یکدست کنند، شکاف‌ها را پر کنند و لبخندی زیبا و سفید مرواریدی برای شما ایجاد کند. این روکش دندانی نه تنها لبخند را تقویت می کنند، بلکه از دندان ها نیز محافظت می کنند.

اطلاعات بیشتر
روکش استیل دندان
روکش استیل دندان

روکش دندان ترمیم هایی هستند که با مواد زیبایی به منظور بازگرداندن دندان به ظاهر طبیعی پس از از بین رفتن ساختار دندان می باشد. درمان ونیر دندان در مواردی انجام می شود که ساختارهای از دست رفته بر اثر ضربه و پوسیدگی با پر کردن دندان قابل تکمیل نباشد. بسته به وضعیت ساختار دندان بیمار، نوع درمان انتخاب می شود. با استفاده از انواع روکش دندان می توان ظاهر بد ناشی از مشکلاتی مانند شکستگی، ترک و پوسیدگی دندان را از بین برد. علاوه بر این، مشکل زرد شدن دندان ها با روکش قابل حل است.

اطلاعات بیشتر
ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان ریشه های جایگزین دندان هستند. ایمپلنت ها پایه ای قوی برای دندان های جایگزین ثابت (دائمی) یا متحرکی که مطابق با دندان های طبیعی شما ساخته شده اند، فراهم می کند. هنگامی که دندانی به دلیل آسیب یا بیماری از دست می‌رود، فرد می‌تواند عوارضی مانند از دست دادن سریع استخوان، گفتار ناقص یا تغییر الگوهای جویدن را تجربه کند که منجر به ناراحتی می‌شود. جایگزینی دندان از دست رفته با ایمپلنت دندان می تواند کیفیت زندگی و سلامت بیمار را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد

اطلاعات بیشتر
کامپوزیت دندان
کامپوزیت دندان

پرکاربردترین و محبوب ترین مواد در دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، کامپوزیت دندان به شمار می رود که برای پر کردن و ترمیم دندان های جلو و عقب مورد استفاده قرار می گیرد، ونیر کامپوزیت مواد خمیری شکلی هستند که در رنگ های مختلف موجود بوده و خود بیمار می تواند رنگ آنرا انتخاب کند، دکتر مریم محمدی یکی از دندانپزشکان متخصص در زمینه کامپوزیت دندان در کرج می باشد..... کامپوزیت دندان از جمله اقدامات دندانپزشکی است که برای بازگرداندن زیبایی و عملکرد دندان ها انجام می شود.

اطلاعات بیشتر

قیمت روکش دندان 1402

قیمت روکش دندان در کرج

نوع خدمات روکش دندان قیمت هر واحد (تومان)
پروتز کامل (هر فک) 10.000.000
روکش ایمکس A (درجه یک) 5.000.000
روکش ایمکس B (درجه دو) 3.500.000
هر واحد روکش زیرکونیا 3.500.000
پونتیک زیرکونیا 3.500.000
هر واحد روکش PFM 2.500.000
پونتیک PFM 2.500.000

 • انواع روکش دندان چیست؟

  روکش هاش دندانی با جنس های مختلفی از جمله، روکش دندان فلزی-سرامیکی (PFM)، روکش دندان زیرکونیوم، روکش دندان فلزی | روکش طلا و روکش دندان تمام سرامیکی ساخته شده است.

 • قیمت روکش دندان در کرج چقدر است؟

  قیمت روکش دندان مورد استفاده برای پوشاندن آسیب‌دیدگی یک دندان یا ترمیم ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد، طوری که قیمت نصب هر روکش با دیگری متفاوت می باشد.

 • تفاوت روکش دندان و لمینت چیست؟

  تفاوت لمینت و روکش دندان در میزان پوشانندگی دندان می باشد به این صورت که لمینت دندان سطح جلویی دندان و روکش دندان تمام دندان را می‌پوشاند.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید